Університет вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 рр.

28 листопада у Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років у рамках Всеукраїнської акції “Запали свічку”.
До проведення акції долучився Львівський національний університет імені Івана Франка – її координатором був директор Центру культури і дозвілля Університету О. Котис. Символічно свічки запалили студенти факультетів та коледжів Університету.
Нагадаємо, що вже традиційно в містах і селах України цього дня люди запалюють свічки у своїх домівках на знак пам’яті про невинних жертв голодоморів. Щороку ЛНУ ім. Івана Франка проводить пам’ятні заходи вшанування жертв Голодомору 1932–1933 років.

Оксана Гоцур

Категорія: №8, грудень 2009 р.