Архів категорії: Першокурсник-2009
Дорогі першокурсники!
Щиро вітаю Вас із високим званням студента Львівського національного університету імені Івана Франка. Один із найстаріших і найпрестижніших університетів надає Вам можливість поринути у дивовижний світ пізнання, наукового пошуку та творчості.
Ви стоїте на початку самостійного життя, і перед Вами відкривається увесь світ, сповнений великих можливостей, яскравих подій і неповторних зустрічей. Вам даровано час, щоб пізнати себе й сповна реалізувати свій потенціал.
Фундаментальна університетська освіта і наука є потужним джерелом інтелектуальної думки, засобом самоствердження та формування висококультурної людської особистості, яка здатна компетентно і принципово оцінювати різні життєві ситуації та впевнено рухатися у майбутнє. Навчання в нашому Університеті вимагає від кожного з Вас великої праці та відповідальності. Лише Ваші особисті старання, наполегливість і натхненна праця є запорукою здобуття глибоких знань, які у майбутньому стануть міцним фундаментом для професійного становлення. Продовження
ПРИСЯГА ПЕРШОКУРСНИКА ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
У день, коли я стаю студентом Львівського національного університету імені Івана Франка, урочисто присягаю:
Бути відданим Україні
Наполегливо і сумлінно вчитися
Берегти українську мову – духовний скарб нашого народу
Шанувати і примножувати славні традиції Університету
Бути гідним високого звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка
АДМІНІСТРАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ
Височанський Василь Степанович,
в. о. ректора Університету
Телефон: 239-43-22
Зубрицька Марія Олексіївна,
проректор з науково-педагогічної роботи
Телефон: 239-41-46
Котур Богдан Ярославович,
проректор з наукової роботи
Телефони: 239-45-71, 239-41-09
Кирилич Володимир Михайлович,
проректор з науково-педагогічної роботи
Телефон: 239-44-55
Мамчур Звенислава Ігорівна,
проректор з науково-педагогічної
та виховної роботи
Телефон: 239-42-61
Лозинський Мар’ян Володимирович,
проректор з науково-педагогічної роботи
та соціальних питань і розвитку
Телефон: 239-45-32
Власевич Віктор Петрович,
проректор з господарської роботи
Телефон: 239-41-06
Відділ кадрів:
Провідний спеціаліст у справах студентів
Телефон: 239-45-76 (каб. Продовження
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ІВАНА ФРАНКА
Рік заснування?– 1661
Львівський національний університет імені Івана Франка – один із найдавніших вищих навчальних закладів Європи – уже четверте століття творить свою історію. Змінювалися епохи і політичний статус Галичини, а місто Львів і Університет завжди були дієвими осередками науки і культури.
Історія Львівського університету розпочалася ще в середині XVII ст.: 20 січня 1661 р. польський король Ян Казимир підписав привілей, який надавав Львівській єзуїтській колегії “гідність академії і титул університету”. Привілей засвідчував право колегії викладати всі тогочасні університетські дисципліни та надавати вчені ступені. У новоствореній вищій школі працювали два відділи – філософський і теологічний.
Після входження Галичини до Австрійської імперії в 1773 р. орден єзуїтів розпустили, а Університет закрили. Невдовзі низку його підрозділів відновили в складі Університету, що його відкрив австрійський імператор Йосиф ІІ у 1784 р. Продовження
СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ В УНІВЕРСИТЕТІ
Ухвала Львівського національного університету імені Івана Франка
від 27 лютого 2008 р. (протокол № 21/2)
“Про уніфікацію системи оцінювання знань студентів за 100-бальною шкалою”
Враховуючи обговорення цього питання на нарадах проректорів із деканами відповідних факультетів протягом осіннього семестру 2007/2008 н. р. і на виробничій нараді Університету 14.12.07 р. за участю деканів, заступників деканів факультетів, завідувачів кафедрами Університету, Вчена рада
УХВАЛИЛА:
1. Максимальна кількість балів при оцінюванні знань студентів становить: за поточну успішність 50 балів, на екзамені – 50 балів.
2. Затвердити таблицю відповідності оцінювання знань студентів за різними системами (додається).
3. Вказану систему запровадити з 2008/2009 н. р. при оцінюванні знань студентів за 100-бальною шкалою. Продовження
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка
ПРО НАУКОВУ БІБЛІОТЕКУ
Наукову бібліотеку засновано 1608 р. при Львівському єзуїтському колегіумі, якому 1661 р. надали титул Університету. Вона є найдавнішою серед бібліотек вищих навчальних закладів України. Універсальні за змістом фонди становлять цінне зібрання української та чужоземної наукової, навчальної, художньої літератури – понад 3 мільйони одиниць зберігання 140 мовами та діалектами народів світу. Середньорічне поповнення фондів становить приблизно 40 тисяч одиниць. Бібліотека передплачує українські та зарубіжні профільні періодичні видання. Підтримує книгообмін із провідними бібліотеками, науково-дослідними установами, вищими навчальними закладами України та багатьох країн світу. Бібліотека має 195 партнерів, яким щороку розсилає понад 2 тисячі видань.
Фондами та інформаційними послугами бібліотеки користуються студенти, викладачі, науковці, фахівці різних галузей господарства, науки та культури, органів державного управління, учні відділення Малої академії наук, а також вчені та студенти інших країн. Продовження
Міжнародна співпраця
Міжнародне співробітництво Університету відбувається на основі договорів з іноземними інституціями. Діє понад 60 угод про співпрацю з навчальними закладами та установами 20 країн світу.
Щороку відділ міжнародних зв’язків скеровує за кордон для участі в симпозіумах і конференціях, на стажування, наукову роботу, навчання понад 900 співробітників і студентів Університету. Більш ніж 130 студентів різних факультетів проходять практику в університетах Республіки Польща, зокрема в Люблінському, Жешівському, Варшавському і Вроцлавському. Приблизно 200 студентів щороку виїжджають на навчання до закордонних університетів, частина з них бере участь у літніх мовних школах. Улітку студенти Університету працюють у США та Великій Британії за програмою міжнародного студентського обміну.
Найкращі студенти Університету отримують стипендію з доброчинних приватних фондів США та Канади.
Випускники Львівського національного університету імені Івана Франка продовжують навчання у вищих навчальних закладах США, Польщі, Австрії, Великої Британії, Франції, Швейцарії. Продовження
Центр вивчення німецької мови
Центр вивчення німецької мови засновано 2002 року відповідно до угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Ґете-інститутом (Київ).
Центр вивчення німецької мови запрошує студентів та всіх зацікавлених (віком від 15 років) на курси вивчення і поглиблення знань із німецької мови.
Пропонуємо курси німецької мови на 8 різних рівнях:
-
базовий рівень А1, А2, В1;
-
середній рівень В2.1, В2.2, С1.1;
-
вищий рівень С1.2, С2.1.
Рівень володіння мовою майбутніх слухачів курсів визначаємо на основі тестування, запропонованого Ґете-інститутом.
Заняття відбуваються тричі на тиждень у зручний вечірній час (з 18.00 до 20.00), у невимушеній атмосфері і для слухачів є приємним доповненням робочого дня. Їх проводять викладачі кафедри німецької філології, які постійно вдосконалюють свої вміння на тренінгах у Ґете-інституті. Продовження
Британський центр
У центрі безкоштовно можна одержати інформацію про освіту в Британії: тут є довідники університетів та інших навчальних закладів у Сполученому Королівстві, довідники короткотривалих та повних курсів англійської мови у Британії.
Центр також адмініструє проекти британського уряду в Україні у різних сферах освіти, науки та культури. При центрі функціонує бібліотека англійської наукової, навчальної, довідкової та художньої літератури, аудіо- та відеотека.
Усі студенти мають змогу користуватися унікальними електронними виданнями для поглиблення вивчення англійської мови, а також для наукової роботи в будь-якій галузі.
Зареєструватися для користування ресурсами Британської ради у Львові можуть студенти всіх курсів Університету.
Адреса: вул. Університетська ,1, ауд. 237
Телефон: 239-45-52