Святий Миколай привітав дітей викладачів і співробітників Університету

Щороку, у святкові грудневі дні, профком викладачів і співробітників Університету традиційно організовує для дітей викладачів і співробітників Університету “зустріч” із Святим Миколаєм. Цього разу Чудотворець прийшов привітати малечу 22 грудня в Актову залу Університету.
Відкривав подію голова профкому А. Бородчук. Він привітав діточок і батьків з Новим Роком та Різдвом Христовим.
Потім відбулося театралізоване дійство. На сцену вийшов чортик, який не вмів нічого робити й не знав відповідей на загадки. Зате діт­ки виявилися кмітливими і мало не забрали в антипка його різки та ріжки. Згодом до малечі прийшов Святий Миколай із ангелом. Йому діточки сміливо розповідали вірші, за що отримували подарунок із рук Чудотворця.
Усіх персонажів грали актори Львівського обласного театру ляльок, які в рамках свята також виступили перед аудиторією з українською народною казкою “Солом’яний бичок”.

Оксана Гоцур

Категорія: №8, грудень 2009 р.