Шляхами Івана Франка

У червні 2009 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція “Іван Франко і культура Поділля”. Це вже третій науковий форум у рамках циклу конференцій “Шляхами Івана Франка”, що є одним із проектів Міжнародної асоціації франкознавців (голова – професор кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства ЛНУ ім. Івана Франка Михайло Гнатюк). Цього разу співорганізаторами були також Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівське відділення інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України. У доповідях та дискусіях науковці зосередили увагу на ролі доробку Івана Франка в контексті подільської культури та на різноманітних цікавих проблемах сучасної філології.

Вл. інф.

Категорія: №7, жовтень 2009 р.