Нагороди студентам

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення академічної стипендії Президента України на I семестр 2009–2010 н. р., стипендії отримають такі студенти: Оксана Василівна Мацелко – студентка 4 курсу хімічного факультету; Сергій Олександрович Цалковський – студент 3 курсу філологічного факультету; Олег Богданович Сибаль – студент 4 курсу юридичного факультету; Марія Володимирівна Цоклан – студентка 4 курсу механіко-математичного факультету; Юрій Іванович Никитюк – студент 5 курсу економічного факультету; Наталія Володимирівна Сулим – студент 4 курсу факультету іноземних мов.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення академічної стипендії Верховної Ради України на 2009–2010 н. р., стипендії отримають такі студенти: Світозар Богданович Секрез – студент 4 курсу фізичного факультету; Наталія Орестівна Вовчко – студент 3 курсу географічного факультету; Галина Віталіївна Мутенко – студент 4 курсу біологічного факультету; Юлія Іванівна Завальона – студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, студентці 4 курсу історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Маріанні Ігорівні Пиріг призначено академічну стипендію імені М. С. Грушевського на I семестр 2009–2010 н. р.

Категорія: №7, жовтень 2009 р.