Шановні викладачі та студенти!

Від імені колективу Профспілкового комітету й усіх студентів сердечно вітаємо Вас із десятою річницею надання Львівському університету імені Івана Франка статусу національного! Своєю працею та здобутками Ви неодноразово підтверджували й підтверджуєте багаторічну славу нашого Університету як одного з найкращих не лише в Україні, а й у Європі.
Одному з найбільш професійних в Україні професорсько-викладацькому складу бажаємо натхнення, терпіння і нових творчих злетів, а студентам – непереборного бажання вчитися і своїми знаннями підтверджувати високий рівень університетської підготовки. Зі святом Вас!

Щиро, голова Профкому
студентів Університету
Михайло Мураль

Категорія: №7, жовтень 2009 р.