Вельмишановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники!

Щиро вітаю Вас із Днем Університету!
Десять років тому Львівському університетові Указом Президента України було надано статус національного. Цього року Постановою Кабінету Міністрів України № 797 від 29 липня 2009 року “за особливу роль Львівського національного університету імені Івана Франка в розбудові української державності, розвитку національної освіти, науки, культури і духовності, формуванні національної еліти” Університетові надано статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу.
За різних суспільно-політичних обставин Університет завжди залишався значущим науково-освітнім центром, в якому розвивалися давні академічні традиції, формувалися високі духовні цінності. Щороку викладачі та співробітники нашого Університету мають значні наукові і творчі здобутки, наполегливо працюють над удосконаленням своєї професійної майстерності.
Прийміть слова вдячності за Вашу компетентність, творчий науковий пошук і цікаві відкриття в ім’я майбутніх поколінь.
Дорогі студенти, бажаю Вам наполегливо вчитися, завжди бути прикладом шляхетності, людяності, мудрості і гідними високого звання студента нашого Університету.
Пам’ятаймо, що своїми успіхами у навчанні і науковій праці всі ми, студенти, аспіранти, викладачі і співробітники, творимо нову сторінку літопису Львівського національного університету імені Івана Франка.
Бажаю всім Вам наснаги, натхненного творчого пошуку, міцного здоров’я, щастя та добра!

З глибокою повагою,
в. о. ректора В. C. Височанський

Категорія: №7, жовтень 2009 р.