Фізичне виховання і спорт у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Яскраве свідчення постійної турботи про здоров’я студентів Університету – чудовий спортивний комплекс, розташований у парковій зоні Погулянки. До комплексу входять стадіон із легкоатлетичними секторами та ігровими майданчиками, палац спорту з двома ігровими спортивними залами, залами боксу, боротьби, атлетичної і ритмічної гімнастики, лікувальної фізкультури, лижна база, кіноаудиторія.
Створено всі умови, щоб студенти мали змогу підтримувати свою фізичну форму – не тільки відвідуючи заняття з фізичного виховання, а й на дозвіллі. У всіх студентських гуртожитках є спортивні кімнати, обладнані тренажерами і спортивним інвентарем. Упродовж навчання в Університеті студенти можуть займатися у 28-х спортивних секціях під керівництвом професійних тренерів-викладачів:
Боротьба дзюдо (ч.) – Туваков А. М.
Боротьба дзюдо (ж.) – Туваков А. М.
Боротьба самбо – Туваков А. М.
Карате-до (початк. гр.) – Яремчук Ю. Я.
Карате-до (ст.група) – Яремчук Ю. Я.
Боротьба греко-римька – Лапуць Я. С.
Бокс – Кичма Р. С.
Баскетбол (чол.) – Матула С. С.
Баскетбол (жін.) – Сісін О. Д.
Волейбол (чол.) – Лисак Н. В.
Волейбол (жін.) – Стрельченко В. В.
Футбол – Мажаровський Ю. А., Щепанський Ю. Я.
Міні-футбол – Цибульський М. В.
Бадмінтон – Мудра В. В.
Теніс настільний – Бенцак Р. Н.
Лижні гонки – Кайдан С. М.
Спортивна аеробіка – Стрепко Н. Ф.
Фітнес аеробіка – Карелова Ю. А.
Оздоровча аеробіка – Лідовська Т. Г.
Оздоровча гімнастика з елементами шейпінгу – Левків Л.В., Сіренко Р. Р.
Легка атлетика – Кушнір І. С., Кроншталь Г. С.
Гирьовий спорт – Малевич О. В.
Пауерліфтінг – Породько І. М.
Шахи – Попович С. І.
Туризм – Стефанишин Н. І.
Спортивне орієнтування – Мудра В. В., Фолизюк Л. І.
Гандбол (чол., жін.) – Заїка Р. В.
Стрільба з луку – Тимкович І. В.
Кікбосинг – Кукурудзяк І. В.
Рукопашний гопак – Кукурудзяк І. В.
Фехтування – Бусол А. В.
Плавання – Сіренко Р. Р., Козакова Т. В.

Важливою формою організації фізичного виховання студентів є позанавчальні фізкультурно-спортивні заходи. Кафедра фізичного виховання і спорту щороку проводить комплексну студентську Універсіаду серед факультетів Університету з 24-х видів спорту. Збірні Університету беруть участь у студентській Універсіаді серед вищих навчальних закладів Львівщини, де в комп­лекс­но­му заліку посідають призові місця. Найбільш успішно виступають команди Університету з шахів, бадмінтону, дзюдо, самбо, карате-до, пауерліфтингу, баскетболу, ручного м’яча.

Для запису у секції звертайтесь
за адресою: вул. Черемшини, 44
Телефон: 276-83-67