Студентське самоврядування у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка – об’єднання студентів, діяльність якого спрямована на захист прав та інтересів студентської громади Університету.
Для кожного студента-першокурсника важливим кроком є самоорганізація. Усе залежить тільки від Вас, адже Вам вирішувати, як провести 5 років навчання. Кожен студент має сформулювати собі чітку мету і впевнено йти до неї, а ми спробуємо максимально підтримати Вас і допомогти Вам. Тому запрошуємо всіх до нашої організації студентського самоврядування. Завжди раді вітати нових людей, а особливо чекаємо на енергійних та активних студентів, які мають бажання працювати в колективі.

Адреса: вул. Університетська, 1, ауд. 124
Телефон: 239-42-79