Центр кра­їн Пів­ніч­ної Єв­ро­пи

Центр тісно співпрацює з посольствами таких країн Північної Європи: Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії. Вони забезпечують його необхідною літературою, підручниками, відео- та аудіоматеріалами. На факультеті міжнародних відносин  за сприяння Центру викладають норвезьку та шведську мови. У центрі виконують спеціальні переклади зі скандинавських мов, окрім фінської. Також Центр країн Північної Європи є координатором міжнародної екологічної програми “Балтійський університет”, засновник якої – університет у м. Упсала (Швеція). У межах програми викладають 5 екологічних курсів, пов’язаних з країнами басейну Балтійського моря. Студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка, Націо­нального університету “Львівська політехніка”, Лісотехнічного університету, Прикарпатського університету (м. Івано-Франківськ), Правничого коледжу активно беруть участь у конференціях та семінарах цієї програми. Програму здійснюють за підтримки Шведського інституту.

Адреса: вул. Університетська, 1, ауд. 239а
Телефон: 239-44-53