Українсько-австрійський центр співробітництва з питань науки, освіти та культури

Мета Українсько-австрійського центру – налагодження та підтримання контактів у сфері науки, освіти та культури між австрійськими та українськими науково-дослідними установами, освітніми закладами та інституціями культурної сфери.
У центрі надають консультацію щодо можливостей продовжити навчання та провести наукові дослідження в університетах і дослідницьких установах Австрії, у міжнародних літніх школах і на конференціях.
У приміщенні Українсько-австрійського центру працює бібліотека з читальним залом, у якій є література різних напрямків (мовознавство, історія, економіка, політика, краєзнавство, переклади художніх творів) українською та німецькою мовами.
У межах співпраці зі Львівською науковою біб­ліо­те­кою імені Василя Стефаника (австрійський відділ на вул. Лисенка, 14) центр проводить курси інтенсивного вивчення німецької мови, тестування на отримання австрійського державного мовного диплома різних рівнів, а також літні мовні школи за участі австрійських лекторів.

Адреса: вул. Університетська, 1, ауд. 240-243
Телефон: 239-44-21