Нагороджено переможців ХІІІ Фестивалю мистецтв “Таланти Франкового університету”

27 травня у Центрі культури та дозвілля “Лис Микита” відбувся гала-концерт ХІІІ Фестивалю “Таланти Франкового університету”
От і настав день, коли Університет дізнався імена переможців конкурсу талантів. Цьому передували виступи конкурсантів (12–17 травня) у чотирьох номінаціях: “Музичне мистецтво”, “Танцювальне мистецтво”, “Театральне мистецтво” та “Візуальне мистецтво”. Рівень підготовки учасників фестивалю засвідчив, що робота Університету в напрямі культурно-мистецького розвитку обдарувань правильна.
Під час гала-кон­церту ми почули спів дуету сестер Ольги та Зоряни Війтів, які стали лауреатами І ступеня в номінації “Музичне мистецтво”, Андріану Мильчук та Любомира Жилу, лауреатів ІІ ступеня в цій же номінації. З танцювальним номером виступив колектив “West da crew” – лауреат І ступеня в номінації “Танцювальне мистецтво”.
Окрім конкурсантів, у концерті взяли участь гості, зокрема Павло Табаков, гурт “Ener.G”, модерн-балет “Dalkroz”, Театр спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстерня екстремального танцю “Мамай” та гурт “Брейк денс”.
Нагороджували переможців голова Художньої ради Університету, голова журі творчого конкурсу Володимир Працьовитий та представник “Ощадбанку” Марта Стелицька (банк був одним з офіційних спонсорів фестивалю).
Отже, в номінації “Музичне мистецтво” перемогли дует сестер Ольги та Зоряни Війтів (лауреати І ступеня), Аркадій Кіндибалюк (лауреат І ступеня), Андріана Мильчук (лауреат ІІ ступеня), Мирослава Клос (лауреат ІІ ступеня), Любомир Жила (лауреат ІІІ ступеня), Олег Ковальчук (лауреат ІІІ ступеня). У номінації “Танцювальне мистецтво” визначено лише одного переможця – колектив “West da crew”. Лауреати номінації “Театральне мистецтво”: студентський театр “Коробка” (лауреат ІІ ступеня), Галина Микула (лауреат ІІІ ступеня), Ярослав Василик (лауреат ІІІ ступеня). Цього року вперше запроваджено номінацію “Візуальне мистецтво”. Список призерів у цій номінації свідчить про її актуальність. За найкращу фотографію грамоти отримали Марта Дропа та Оксана Німець, за найкращу графіку – Лілія Пелих, за найкращий декоративний розпис – Тетяна Блак, за найкращий короткометражний фільм – Дмитро Рожнятовський. У номінації “Приз глядацьких симпатій” переміг гурт “Секрет”, який виступив з інструментальним номером “Варіація варіацій”.
Фестиваль завершився. Переможців нагороджено. Тепер усі чекатимуть нового свята мистецтв – уже XІV Фестивалю “Таланти Франкового університету”.

Оксана Гоцур

Категорія: №6, червень 2009 р.