Каменяр: Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка

Категорія “мастерс” – друга молодість у спорті

1–2 травня у Празі (Чехія) відбувся традиційний чемпіонат Європи серед плавців у категорії “мастерс” під назвою “Кубок Нептуна”.
Випробувати свої сили приїхали плавці-ветерани з 10 країн Європи. Українську збірну представляли 18 спортсменів, з них у складі команди було 9 львів’ян.
Празька вода була доволі “легкою” для збірної України, яка в командному заліку виборола друге місце, поступившись лише господарям змагань – збірній Чехії.
Незаперечними лідерами стала четвірка українських плавчинь в естафетному плаванні, далеко позаду залишивши чешок, німкень, норвежок та інших учасниць змагань. У переможній естафеті участь узяла й завідувач кафедри фізвиховання і спорту нашого Університету Романа Сіренко, пропливши свій етап батерфляєм. Її особисті досягнення – перемога на дистанції 50 метрів батерфляєм та срібна нагорода на 100-метрівці комплексним плаванням.
Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає Роману Романівну і бажає нових перемог на блакитних доріжках Європи і світу.