Фотофакт

12 березня в глядацькій залі Центру культури і дозвілля “Лис Микита” Університету в рамках проекту “Університетські творчі зустрічі” під рубрикою “Особистості” відбулася зустріч із народною артисткою України Ніною Матвієнко та письменником Романом Дідулою.
Ніну Матвієнко називають берегинею української народної пісні, голосом душі українського народу. Вона завжди сучасна, не зраджує собі. Народна артистка України, розповідаючи про свій творчий і життєвий шлях, полонила присутніх щирістю та відкритістю. Також того березневого вечора, в атмосфері затишку і родинного тепла, Ніна Матвієнко подарувала всім хвилини радості та насолоди, співаючи українських пісень. Її голос укотре засвідчив, що пісні у виконанні співачки – не просто настрій, це окремий вимір, у який прагне потрапити кожен шанувальник української пісні.

Оксана Гоцур
Фото Юлії Мілянич