Вечір патріотичної пісні

23 січня 2008 року в Палаці культури імені Гната Хоткевича відбувся концерт патріотичної пісні з нагоди 100-річчя від дня народження Степана Бандери.
Різноманітна, часом контроверсійна програма концерту торкалася широких тем: визвольної боротьби, Голодомору, відродження нації, декларувала історичні та сучасні ідеали України. Вечір дивував багатожанровістю: від естрадної музики до етнічної, від читання репу до бардівської пісні.
Приємно, що до організації акції долучився Центр культури та дозвілля “Лис Микита” Львівського національного університету імені Івана Франка. У концерті взяв участь університетський модерн-балет “Далькроз” із енергійною та рішучою танцювальною постановкою.

Прес-служба Центру культури
та дозвілля “Лис Микита”