Місце зустрічі доброго кіно

З початку нового семестру в Центрі культури та дозвілля “Лис Микита” стартує новий проект – кіноклуб “КЛУМБА КІНА”.
З огляду на популярність кіноклубів на факультетах, мета “КЛУМБИ КІНА” – не тільки демонструвати щотижня різноманітні стрічки: від найновіших прем’єр до раритетних кадрів з історії кіно, а й бути своєрідним центром для обміну враженнями, фільмами, основою для спілкування та співпраці всіх, хто любить кінематограф.
Для членів клубу діятиме безкоштовний прокатний центр. Після показів фільмів відбуватимуться обговорення та тематичні вечірки.
“КЛУМБА КІНА” – місце для найкращого кіно, спосіб проведення часу і можливість приємної інтелектуальної подорожі в колі однодумців.
Одне із завдань клубу – популяризувати та всіляко сприяти виникненню і розвитку мережі кіноклубів на всіх факультетах Університету. Також проект сприятиме розвитку аматорського й молодого кінематографу, надасть простір для спілкування молодих кіномитців.
“КЛУМБА КІНА” – це щотижневі покази, об’єднані певною ідеєю, щомісячні фестивалі кіно, розповіді про історію кіно, віртуальні та реальні знайомства з режисерами та акторами.