Співпраця

Упродовж тривалого часу філія Львівського міського відділення “Ощадбанку” співпрацює із Львівським національним університетом імені Івана щодо виплати заробітної плати професорсько-викладацькому складу, допоміжному персоналу та стипендій студентам. Кількість платіжних карток, які видано за час співпраці “Ощадбанку” з Університетом, перевищила 40 тисяч. Власником сорокатисячної пластикової платіжної картки став студент І курсу, групи ПМП-12 факультету прикладної математики І. О. Мартинович. Студенти Університету, які навчаються на економічному, юридичному факультетах та факультеті прикладної математики, мають змогу проходити практику у філії Львівського міського відділення ВАТ “Ощадбанк”.

Вл. інф.

Категорія: №9, грудень 2008 р.