Бал у Пороховій вежі

За вікнами господарює зима, віє холодом, а в залі однієї стародавньої історичної будівлі Львова панує тепла атмосфера, у повітрі витає щось таємниче…
23 листопада в Пороховій вежі відбувся справжній бал, який на один вечір переніс усіх присутніх у Середньовіччя.
Автори ідеї проведення такого дійства – студенти нашого Університету Євгеній Філіппов (студент Інституту післядипломної освіти, факультету правознавства) і Євген Шульга (студент 5 курсу факультету прикладної математики та інформатики). Хлопці дуже відповідально поставилися до організації свята.
Більшість гостей балу – учасники танцювального колективу “Бронкс”, керівник якого – Галина Полюхович.
Усі присутні дотрималися дрес-коду: дами прибули у вишуканих вечірніх сукнях, а неод­мінним атрибутом кавалерів був метелик.
Під перші ноти чарівної музики всі парами піднялися до святкової зали. Вальсом офіційно відкрили бал. Потім гості танцювали повільний і віденський вальс, танго, фокстрот. Упродовж вечора лунали пісні у виконанні студентів нашого Університету та інших навчальних закладів. Королевою балу обрали Марію Йосипчук – студентку 2 курсу філологічного факультету нашого Університету, лауреата міжнародних конкурсів “Срібний дзвін”, “Червона рута”, “Весняна рапсодія”. Коли вона без музичного супроводу виконувала пісні “My heart will go on”, “Yesterday”, усі пари кружляли у вальсі.
За відгуками присутніх, вечір видався на славу. Можливо, саме цей бал стане першим кроком для впровадження традиції проведення балів, адже аристократичний дух у Львові живе!

Мар’яна Зозуля, студентка 2 курсу
філологічного факультету
Фото: Андрій Атаманів, Іван Кривень

Категорія: №9, грудень 2008 р.