Фотофакт

Нещодавно у Львівському національному університеті імені Івана Франка побував посол Італії в Україні П’єтро Джованні Доннічі. Під час відвідин нашого Університету П’єтро Джованні Доннічі зустрівся з в.о. ректора Василем Височанським та з колективом Центру італійської мови і культури.
Цікавою була зустріч посла Італії в Україні із студентами факультету міжнародних відносин, яку вів декан цього факультету Маркіян Мальський.  Майбутні дипломати цікавилися відносинами між Італією та Україною, можливостями співпраці двох країн, а також тим, як посол оцінює зовнішню політику України й інші аспекти зовнішньополітичних відносин. Зустріч із студентами відбувалася у формі запитань-відповідей.

На фото (зліва направо): декан факультету міжнародних відносин М. З. Мальський, посол Італії П’єтро Джованні Доннічі, лектор італійської мови Луїджі Морано, консульський кореспондент Посольства Італії в Україні Джанлука Сарделлі,
директор Центру італійської мови і культури Олена Горячук.

Фото Олександра Лавриновича

Категорія: №9, грудень 2008 р.