Дружба з хорошими результатами

1 – 4 жовтня спорткомплекс ЛНУ ім. Івана Франка приймав гостей із Харкова – відбувся другий етап турніру “Кубок дружби”.
На початку жовтня спортсмени Львівського національного університету імені Івана Франка та Харківського університету ім. В. Н. Каразіна зустрілися у товариському поєдинку в межах турніру “Кубок дружби”. Десять команд (по п’ять із кожного боку) виявили свою майстерність на трьох майданчиках: міні-футбольному, баскетбольному та волейбольному. Протистояння тривало між трьома чоловічими (міні-футбол, баскетбол, волейбол) та двома жіночими (баскетбол, волейбол) університетськими збірними.
Попри початок навчального року, львів’яни продемонстрували чудовий рівень підготовки і “на­дружили” аж чотири перемоги. Перемогти харків’янок не вдалося лише нашим волейболісткам.
Цьогоріч це вже друга спортивна зустріч двох університетів у такому складі. У квітні львівські команди гостювали в Харкові, тож жовтневі змагання стали візитом харків’ян у відповідь. Ця співпраця матиме продовження, адже турнір “Кубок дружби” планують проводити щороку.

Тетяна Антонюк,
Лілія Горковенко,