Шановні друзі!

Від імені профкому студентів та Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка в Міжнародний день студента сердечно бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх юнацьких мрій і життєвих планів. Переконані, сплине незначний час, і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Щиро,
Михайло Мураль,