Покладання квітів до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям

31 жовтня студенти Львівського національного університету імені Івана Франка з нагоди святкування 90-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки здійснили урочисту пішу ходу до Янівського цвинтаря і поклали квіти до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям.
У пішій ході взяли участь в. о. ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Височанський, проректори Звенислава Мамчур і Мар’ян Лозинський, декани факультетів, співробітники Університету. Окрім студентів нашого Університету, в урочистій ході взяли участь студенти інших вищих навчальних закладів Львова.
Понад дві тисячі студентів помолилися за душі померлих борців за волю України на поминальній панахиді та запалили свічки і лампадки на могилах Українських Січових Стрільців і воїнів Української Галицької Армії.
Після поминальної панахиди виступили професор кафедри історичного крає­знавства Віктор Голубко та письменниця, громадська діячка Ірина Калинець.

Оксана Гоцур
Фото Олександра Лавриновича