“Системний аналіз у журналістиці”

Системний аналіз у журналістиці. Навчальний посібник. Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка. – Львів: Універсум, 2008. – 312 с. ISBN 978-966-397-094-8
Запропонований навчальний посібник із використання методу системного аналізу в ЗМІ – оригінальний підхід у журналістській справі. Посібник засвідчує плідність методики системного аналізу в царині журналістики, публіцистики зокрема. Автор не обмежується теоретичними твердженнями, а конкретними фактами доводить, що вагомим чинником демократизації суспільства є свобода засобів масової інформації в усіх її видах, виявах і жанрах, підкреслюючи велике значення громадянської позиції журналістів. Для посібника характерний щільний зв’язок теорії з практикою. Матеріал навчального посібника становить інте­рес для студентів інститутів та факультетів і відділень журналістики університетів, журналістів-практиків, а також для студентів інших спеціальностей – філологів, філософів, істориків, політологів.
Рецензенти: А. Ф. Карась, д-р філос. наук, професор (Львівський національний університет імені Івана Франка); Ю. І. Саєнко, д-р екон. наук, професор (ректор Вищої школи соціології при Інституті соціології НАНУ); М. І. Ти­мошик, д-р філол. наук, професор (Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка); Ю. Е. Фінклер, д-р філол. наук, доцент (Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола НаУКМА).

Категорія: №6, жовтень 2008 р.