Нагороди студентам

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, студентові 3 курсу історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру Михайловичу Конопці призначено академічну стипендію ім. М. С. Грушевського на І семестр 2008–2009 н. р.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення академічної стипендії Президента України на І семестр 2008–2009 н. р., стипендії отримають такі студенти: Тарас Ігорович Козак – студент 5 курсу географічного факультету; Ірина Миронівна Мартинів – студентка 4 курсу факультету прикладної математики та інформатики; Світлана Ігорівна Романишин – студентка 3 курсу фізичного факультету; Богдан Богданович Сиванич – студент 3 курсу філологічного факультету; Роман Дмитрович Савка – студент 3 курсу хімічного факультету; Вікторія Михайлівна Гураш – студентка 5 курсу юридичного факультету.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення академічної стипендії Верховної Ради України на 2008–2009 н. р., стипендії отримають такі студенти: Юлія Василівна Гарасим – студентка 5 курсу факультету іноземних мов; Ірина Володимирівна Кісілевич – студентка 5 курсу механіко-математичного факультету; Олена Василівна Лукачук – студентка 5 курсу історичного факультету; Олег Петрович Островерх – студент 5 курсу економічного факультету.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення стипендій Президента України призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, екології, інформатики 2008 року, стипендію призначено студентові 1 курсу механіко-математичного факультету Остапу Івановичу Черваку.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про призначення академічної стипендії імені В. М. Чорновола Кабінету Міністрів України на I семестр 2008–2009 н. р., стипендію одержить студент 4 курсу факультету журналістики Ярослав Ігорович Табінський.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, студентці Педагогічного коледжу Зореславі Романівні Тарах призначено академічну стипендію Верховної Ради України на 2008–2009 н. р.

Категорія: №6, жовтень 2008 р.