Вельмишановні студенти, аспіранти, викладачі і співробітники!

Щиро вітаю Вас із Днем Університету!
Цього року День Університету особливий: напередодні вийшов Указ Президента України від 3 жовтня 2008 року “Про відзначення 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка”, який підтвердив те, що Львівський університет у всі часи був значущим осередком освіти, культури, науки і духовності та відігравав особливу роль у формуванні української національної еліти та розбудові української державності.
Визнання заслуг і досягнень Університету на державному рівні зобов’язує нас і надалі гідно підтримувати й розвивати академічні традиції Університету, збагачувати культурні надбання нашого народу і завжди бути взірцем шляхетності, людяності та мудрості.
Висловлюю глибоку вдячність викладачам і співробітникам Університету за професійність і компетентність, педагогічну майстерність і творчість. Нехай Ваша праця приносить Вам радість в ім’я майбутніх поколінь.
Дорогі студенти! Бажаю Вам наснаги та енергії, натхненного творчого пошуку і цікавих відкриттів.
Міцного здоров’я, щастя і добра!

З повагою, в. о. ректора
Василь Височанський

Категорія: №6, жовтень 2008 р.