Дорогі студенти Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Міжнародним днем студента!

Складаю Вам щиру подяку за те, що Ви гідно продовжуєте 350-літні традиції студентства Львівського університету, яке неодноразово доводило, що не лише здобуває знання, показуючи високі результати та здобутки світового рівня, а й демонструє силу власного голосу і право вибору, закликаючи університетські громади України бути єдиними в обстоюванні академічних цінностей і свобод, творить подальшу долю свого Університету й Української Держави.

Будьте вдячними своїм викла­дачам, які відкривають перед Вами багатовимірний світ знань, передають інтелектуальний здобуток попередніх поколінь, що ґрунтується на світових та національних наукових і культурних цінностях.

Бажаю Вам щастя, добра і любові, щоби своєю допитливістю і нестримним прагненням до пошуку Істини продовжувати творити майбутнє нашого Університету й України!

З правдивою пошаною

Ректор Іван Вакарчук