“Мистецтво заради добра”

Серед численних благодійних акцій до Дня Святого Миколая, які традиційно проводяться у нашому Університеті, уваги заслуговує цьогорічний благодійний концерт “Мистецтво заради добра”. З ініціативи активної студентської молоді та за підтримки студентського профспілкового активу 21 грудня 2011року у Актовій залі Університету відбулося цікаве дійство. Особливістю цьогорічного благодійного концерту “Мистецтво заради добра”, було те, що саме викладачі та працівники, а не студенти, як зазвичай, поділились своїм талантом та теплом, щоб Святий Миколай не оминув своєю ласкою дитячий будинок “Оріана” (м. Борислав Львівської області) для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
Всі охочі змогли долучитись до цієї акції, зробивши благодійний внесок до скриньки, яка стояла біля входу до Актової зали, перед концертом. Під час святкової програми відбувався благодійний аукціон, де можна було придбати художні роботи вихованців дитячого будинку. Попередньо, “лоти” експонували у Виставковій залі Університету, що посприяло ще більшому резонансу благодійної акції.
Дякуємо всім організаторам та керівникам проекту, які відкрили своє серце заради добра!