Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
2011 рік – 20 рік Незалежності України – був означений дорогими та важливими для нашої академічної спільноти символічними датами – 350-річним ювілеєм Університету, 155-річчям від дня народження Івана Франка та 200-літтям від дня народження Маркіяна Шашкевича.
Напередодні святкування величних родинно-духовних свят, оповитих особливим людським теплом, сердечністю та затишком, складаю щиру подяку всім, хто своєю відданою і сумлінною працею, ініціативністю й активністю творить сучасність, майбутнє та історію нашого Університету. Нехай цей високий дух єдності поколінь, тяглості народних традицій та епох і надалі гуртує нас перед новими випробуваннями та викликами.
Бажаю Вам зустріти Різдвяні та новорічні свята у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у Ваших сім’ях панують любов, добробут і злагода. Зичу Вам упевненості у правильності обраної мети й енергії для її досягнення, творчих успіхів і наснаги задля добра та гідного майбутнього нашого Університету й України.

Іван Вакарчук