Здорова родина

За сприяння профспілкового комітету викладачів та співробітників Університету, вкотре, на кафедрі фізичного виховання та спорту відбувся спортивно-масовий захід “Здорова родина”. Це свято стало традицією збирати дітей та дорослих на спортивному майданчику, пробувати свої сили у різноманітних, цікавих та веселих естафетах.

Програмою свята були передбачені розваги для дітей, а також комплексні естафети для родин. Окремим видом програми були передбачені забави для найменших діточок, віком до 5 років. Усього в змаганнях взяли участь 16 дітей та 9 команд (родина з трьох осіб).

Після кожної естафети визначалися переможці. За участь у командних естафетах учасники були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

До свята долучилися гості з Львівського державного університету фізичної культури та НУ “Львівська політехніка”.

Щороку, спортивно-масове свято “Здорова родина” збирає дорослих та дітей, пропагує здоровий спосіб життя, активний відпочинок та спортивний товариський дух.

Лілія Левків, ст. викл., відповідальний за орг.-виховну роботу кафедри фіз. виховання та спорту