Фотофакт

16 – 18 червня 2011 року делегація Університету у складі Ректора Івана Вакарчука, проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислави Мамчур, проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яна Лозинського, в.о. декана біологічного факультету Ігоря Хамара, декана географічного факультету Володимира Біланюка, помічника Ректора Ігоря Звіра та начальника господарського відділу Юрія Казимири відвідала Високогірний біологічний стаціонар (с. Кваси Рахівського району) і Чорногірський географічний стаціонар (смт. Ворохта Закарпатської області) ЛНУ ім. Івана Франка. У рамках поїздки відбулася зустріч із головою Рахівської районної державної адміністрації Дмитром Андріюком, під час якої йшлося про підписання угоди щодо співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та навчально-освітніми закладами Рахівського району.

Категорія: №6, червень 2011 р.