Нові перемоги наших плавців

3–5 квітня 2012 року в басейні спорткомплексу Університету відбулися І Студентські спортивні ігри Львівщини з плавання.

Збірна плавців у складі 25 осіб гідно представляла наш Університет, показала високі результати та встановила особисті рекорди. Також ці змагання стали гарною нагодою перевірити свою спортивну форму та готовність до головних змагань року – Універсіади Львівщини, яка відбудеться восени.

Найчисельнішими нашими суперниками були команда плавців Національного медичного університету імені Данила Галицького та майстри з Державного університету фізичної культури.

Однак наші плавці потішили результатами. Вони покращили свої особисті досягнення. Так, на дистанціях 50, 100 і 200 м брасом не було рівних студентові 1 курсу ф-ту міжнародних відносин Кравченку Богдану. На відрізках 50 і 100 м він уперше виконав норматив І розряду.

Лідером серед дівчат нашої команди стала Логвінова Анна – студентка 1 курсу ф-ту іноземних мов, яка виборола золото на дистанції 200 м на спині, сріб­ло на дистанції 100 м вільним стилем і бронзу на вдвічі коротшій дистанції.

Двічі поспіль наші дівчата посіли найвищу сходинку п’єдесталу, ставши чемпіонками у естафетному плаванні 4х50 м вільним стилем і комбінованій естафеті.

Ці змагання принесли чемпіонський титул таким студентам:

– Фалач Марті – 2 курс, факультет іноземних мов;

– Маруняк Ользі – 2 курс, філологічний факультет;

– Медвідь Наталії – 3 курс, механіко-математичний факультет;

– Якимів Наталії – 3 курс, факультет прикладної математики та інформатики;

– Мотрену Святославу – аспірантові, філософський факультету;

– Підцерковному Івану – 3 курс, геологічний факультет.

Призерами стали:

– Гнатишак Христина – 3 курс, механіко-математичний факультет;

– Якименко Ольга – 3 курс, економічний факультет;

– Жук Марина – 4 курс, факультет іноземних мов;

– Полохайло Максим – 2 курс, факультет міжнародних відносин;

– Марущак Остап – 1 курс, факультет міжнародних відносин;

Бажаємо нашій команді не втратити бойового запалу на шляху до нових перемог на голубих доріжках!

Романа Сіренко,
завідувач кафедри фізичного
виховання та спорту

Категорія: №4, травень 2012 р.