Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Днем Конституції України!

Прийнятий 28 червня 1996 року Основ­ний Закон, будучи визначальним чинником консолідації суспільства і фундаментом його демократичного розвитку, задекларував основні засадничі принципи незалежності нашої держави, право народу жити у власній суверенній соборній країні.

Прикро, що сьогодні відбуваються маніпуляції зі статтями Конституції, як і, зрештою, інших законів України. Однак, попри численні намагання зруйнувати свідомість нашої нації, витравлюючи пам’ять про минуле народу – його вікові традиції, мову, духовність, культуру, саме вони нагадують нам про святий обов’язок кожного свідомого громадянина – докладати всіх зусиль, щоби зберегти омріяну багатьма поколіннями наших славних предків Українську Незалежну Соборну Державу.

Нехай нескорений дух багатьох українців, які обстоювали й виборювали державність нашої країни, право народу бути носієм суверенітету і єдиним джерелом влади, допоможе й сьогодні відновити віру у дієвість Основного Закону України.

Бажаю всім нам здоров’я, сили духу, єдності й добра!

Ректор Іван Вакарчук