Коротко

З 7 по 8 квітня 2010 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (за правилами АСМ) серед студентів ВНЗ Західної України. Перемогу здобула команда нашого Університету LNU United. Друге місце розділили команди LNU Leopards та VNTU [wRabbits] Вінницького національного технічного університету.

* * *

9 квітня в Центрі культури і дозвілля “Лис Микита” виступив театру тіней “Див” із програмою “INTRO”. Колектив заснували у 1982 р. Олексій та Людмила Альошкіни.

* * *

12–23 квітня в нашому Університеті відбулася Міжнародна студентська конференція “ЄС – Україна 2010” під патронатом посла Польщі в Україні Яцека Ключковского.

* * *

12 квітня проведено чергове засідання наукового семінару Астрономічної обсерваторії та кафедри астрофізики ЛНУ ім. Івана Франка.

* * *

14 квітня відбувся VII Всеукраїнський соціолінгвістичний семінар, який організували філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, Інститут української мови НАН України (відділ соціолінгвістики) і Національний науково-дослідний інститут українознавства МОН України (відділ “Мова як українознавство”).

* * *

20 квітня у головному корпусі нашого Університету відбулася презентація книг японської тематики видавництва “Грані-Т” і творча зустріч із автором і упорядником Галиною Шевцовою.

* * *

20–22 квітня відбувся фінал фестивалю “Таланти Франкового університету”. 20.04 – пісенне, театральне, візуальне мистецтво. 21.04 – інструментальне, театральне мистецтво, 22. 04 – театральне, візуальне мистецтво.

* * *

З 21 по 23 квітня у Львівському палаці мистецтв проходив “Фестиваль науки 2010”. Львівський національний університет імені Івана Франка представив проект хімічного факультету з органічної та неорганічної хімії “Цікава хімія”, а також фізичного факультету “Демонстрація дифракції та інтерференції світла”.

* * *

22 квітня в ЛНУ ім. Івана Франка відбувся науковий семінар. Перегляд класики: кінотранскрипції роману “Ідіот” Федора Достоєвського. Авторка презентації-дослідження – Юлія Пушак.

Підготувала Мар’яна Калина

* * *

16 квітня 2010 року о 14.00 у головному читальному залі Університету (вул. Драгоманова, 5) відбулася презентація дарунка випускника юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Михайла Петріва – 350-ти книг – з нагоди відзначення 350-річного ювілею Львівського національного університету імені Івана Франка.
Колекція видань, які подарував Михайло Петрів університетській книгозбірні, охоплює дослідження із всесвітньої історії, історії України, історії науки, права, дипломатії, мистецтва тощо (див. сайт Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка http://library.lnu.edu.ua/bibl/  ).

Роман Лаврентій

Категорія: №4, квітень 2010 р.