Цикл лекцій “Нобелівські лауреати з літератури”

Кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка запрошує студентів і викладачів Університету, а також представників інших ВНЗ міста, на черговий цикл лекцій “Нобелівські лауреати з літератури”, що їх читатимуть упродовж 2012/2013 н.р.
Нагадаємо, що проект започатковано 2001 року. Керівник проекту – доцент, кандидат філологічних наук Ярема Кравець.

План лекцій:
23 жовтня 2012 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1988 року Нагіб Махфуз (Єгипет)”. Лектор – Ірина Мартиняк (асистент кафедри сходознавства ЛНУ ім. Івана Франка).
20 листопада 2012 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1932 року Джон Голсуорсі (Велика Британія)”. Лектор – Оксана Левицька (старший викладач кафедри книгознавства й комерційної діяльності УАД).
18 грудня 2012 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 2006 року Ферит Орхан Памук (Туреччина)”. Лектор – Вікторія Яремчук (асистент кафедри світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка, ауд. 434 (факультет іноземних мов).
Початок лекцій о 15.05 год.