Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Днем Університету!

Традиції та звичаї об’єднують минуле і майбутнє народу, старші та молодші покоління, інтегрують етнічну спільність людей у високорозвинену сучасну націю.

Учені Львівського університету завжди мали і сьогодні мають свою принципову громадянську позицію й неодноразово впливали на прийняття доленосних для України рішень, гордо декларували й відстоювали національні цінності та святині – мову, культуру, свободу. Правдива вартість Університету там, де шанують засадничі принципи українськості, де наука – це правда і де правда пов’язана з життям.

Бажаю всім нам духовного єднання на шляху до підкорення нових наукових вершин, аби й надалі з високим творчим натхненням і наснагою помножувати здобутки Львівського університету.

Ректор Іван Вакарчук

Категорія: №7, жовтень 2012 р.