Каменяр: Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка

Універсіада Львівщини

Легкоатлетичний крос

11 жовтня 2012 р.

У змаганнях взяли участь 11 команд ВНЗ м. Львова та Львівської області. Місце змагань – Стрийський парк. Команда ЛНУ ім. Івана Франка посіла п’яте місце.

Студенти-учасники кросу:

• Воляник Юлія (філологічний факультет)
  • Булавіна Любов (механіко-математичний факультет)
  • Горна Христина (економічний факультет)
  • Жук Марія (географічний факультет)
  • Дзюнко Оксана (географічний факультет)
  • Пилипець Роман (факультет прикладної математики і інформатики)
  • Яцків Василь (фізичний факультет)
  • Пашевак Степан (економічний факультет)
  • Чигінь Назарій (механіко-математичний факультет)
  • Ленчук Михайло (географічний факультет)

Армспорт

1 листопада 2012 р.

Учасниками змагань стали 13 команд вищих навчальних закладів Львівщини. Команда нашого Університету посіла ІІ призове місце. В особистій першості переможцем став Яцик Олексій, студент фізичного факультету у вагових категоріях до 70 кг та до 100 кг. До речі Олексій є чемпіоном та бронзовим призером Кубка України з армспорту, що відбувся у вересні 2012 р. у м. Севастополі.

У командній першості 2 місце у категорії до 80 кг виборов Пастух Степан, студент географічного факультету.

Двічі піднімався на третю сходинку п’єдесталу Гайдучок Віталій (у вагових категоріях до 75 кг та до 90 кг), студент фізичного факультету, а Савицький Назар, студент цього ж факультету, посів третє місце у категорії до 80 кг.

Самбо

24–25 жовтня відбулися змагання з боротьби самбо. Чоловіча та жіноча команди ЛНУ ім. Івана Франка стали чемпіонами.

Кращі результати у командному заліку здобули студенти: Михайлович Андрій (Правничий коледж), Яйко Назарій, Щепків Юрій та Мелеметьєв Георгій (геологічний факультет), Лобас Юрій та Хоркавий Юрій, (економічний факультет), Гумецький Максим (факультет прикладної математики).

Не відстала від чоловічої команди і жіноча.

Переможцями стали студентки: Грет Роксолана (географічний факультет), Вольовач Наталя (факультет прикладної математики), Саврась Дарія та Маляр Іванка (механіко-математичний факультет), Чернюх Роксолана (юридичний факультет), Сарабун Оксана (аспірантка), Лихаманова Влада, Дурач Христина (факультет іноземних мов), Лавринович Руслана (фізичний факультет).

Спартакіада ЛНУ ім. Івана Франка

з легкоатлетичного кросу

Переможцями змагань серед жінок на дистанції 500 м стали:

• Воляник Юлія, філологічний факультет – І місце;
  • Бандура Юлія, механіко-математичний факультет – ІІ місце;
  • Сологуб Анна, юридичний факультет – ІІІ місце.
  • На дистанції 1000 м:
  • Горна Христина, економічний факультет – І місце;
  • Жук Марія, географічний факультет – ІІ місце;
  • Дзюнько Оксана, географічний факультет – ІІІ місце.
  • Серед чоловіків на дистанції 1000 м трійка призерів була наступною:
  • Мізунський Михайло, Правничий коледж;
  • Рура Юрій, географічний факультет;
  • Ленчук Михайло, географічний факультет.
  • На дистанції 2000 м:
  • Чигінь Назарій (механіко-математичний факультет);
  • Пошивак Степан (економічний факультет)
  • Стрекозенко Вячеслав (факультет електроніки).

Всеукраїнський

студентський турнір з баскетболу

За ініціативи викладачів кафедри з 12 по 14 жовтня 2012 року у спорткомплексі університету відбувся щорічний Всеукраїнський студентський турнір серед жіночих баскетбольних команд, приурочений до Дня Університету та 65-й річниці створення кафедри фізичного виховання та спорту. Гостями турніру були команди Одеського національного морського університету, Хмельницького державного університету та Івано-Франківського коледжу фізичної культури.

У запеклій боротьбі І місце посіла команда Одеського національного морського університету, баскетболістки ЛНУ ім. Івана Франка посіли друге місце, третіми стали студентки Хмельницького державного університету, а баскетболістки з Івано-Франківського коледжу стали четвертими.

Турнір відбувся за сприяння студентського Профспілкового комітету нашого Університету, який нагородив переможців медалями та цінними призами.

IV фестиваль

з силових видів спорту

24 листопада у ігровому залі спорткомплексу вшосте відбувся традиційний Фестиваль силових видів спорту. У ньому взяли участь понад 50 студентів із різних факультетів нашого університету, які навчалися за програмою з силових видів спорту.

У програмі Фестивалю були змагання з гирьового спорту, рукоборства (армспорту) та перетягування линви. Змагання судили студентки механіко-математичного факультету.

Переможців і призерів у дисциплінах з гирьового спорту та рукоборства нагородили медалями, а у перетягуванні линви – солодощами.

Збірна команда студентів із механіко-математичного, географічного та фізичного факультетів – чемпіон у перетягуванні линви, свій торт подарувала уболівальницям, які палко їх підтримували.