В Університеті відкрили виставку творчих робіт Михайла Зарічного

10 травня 2011 року у Виставковій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили виставку творчих робіт “Візуальна і конкретна поезія” декана механіко-математичного факультету, заслуженого професора Університету Михайла Зарічного, яку він присвятив 350-річчю Університету.
На огляд представлено сорок дві роботи візуальної поезії, де із символів і знаків постають глибинні контексти сьогодення та власного досвіду, а також думки автора.
“Жанр цього мистецтва зародився дуже давно, коли люди почали прикрашати своє письмо малюнками”, – зазначив під час відкриття експозиції Михайло Зарічний. Також автор робіт розповів про зміст і контекст кожного свого творіння.

За повідомленням
Прес-центру.
Фото Юлії Гриценко.

Категорія: №5, травень 2011 р.