Каменяр: Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка

Студенти Університету стали призерами Кубка світу зі самбо

У місті Казань (Росія) завершився Кубок світу серед студентів із самбо. Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка гідно представили національну збірну України, зайнявши високі місця на п’єдесталі пошани.

Зокрема, у ваговій категорії до 82 кілограмів золоту медаль виборов студент четвертого курсу геологічного факультету Сергій Гончук. Срібним призером змагань став студент-п’ятикурсник геологічного факультету Георгій Мелеметьєв, який посів друге місце у ваговій категорії.

Тренер університетської команди дзюдо та самбо, майстер спорту Араз Туваков відзначив хороший рівень молодих спортсменів та їхній високий потенціал.

Загалом, як і очікувалося, збірна команда України була одним із фаворитів змагань. У командному заліку національна жіноча збірна виборола 2 місце. Чоловіки зайняли третю сходинку п’єдесталу пошани. У командному заліку збірна України стала другою.

У змаганнях взяли участь 202 спорт­сме­ни зі 40 країн світу. Усього було розіграно 18 золотих, 18 срібних і 36 бронзових медалей.