Наукове товариство відновлює свою роботу…

Великий Каменяр у своєму листі “З кінцем року”, датованим 1896 р., писав: “Зараз серед народу розбуджено апетит до просвіти, до духовного і політичного життя…”. Лист було адресовано українській молоді, яка, на думку Івана Франка, є спраглою культурно-наукового розвитку. Підтверджується його думка сьогодні на прикладі консолідації нашої юні в численні громадські організації, товариства та спілки. Як завжди, Львівський національний університет імені Івана Франка перебуває в авангарді згаданого вище процесу. У квітні відновило свою діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, учених нашого Університету. На першому засіданні, крім представників кожного факультету та коледжів Університету, були присутні проректор з наукової роботи Богдан Ярославович Котур, керівник Науково-дослідної частини Степан Васильович Орищин та голова Студентського уряду Роман Яцикович. Після обговорення основної мети та завдань НТСАЛНУ обрали голову Наукового товариства студентів, аспірантів, учених нашого Університету – студентку механіко-математичного факультету, заступника голови Студентського уряду з навчально-наукових питань Ольгу Бичкову.
Основною метою діяльності НТСАЛНУ є активне сприяння науковій, дослідницькій роботі студентів та аспірантів, пошук та підтримка талановитих дослідників, налагодження співробітництва зі студентами та аспірантами в межах нашого Університету, з іншими навчальними закладами в Україні та поза її межами.
НТСАЛНУ ідентифікує себе як спільноту активних, небайдужих людей, спрямованих на взаємний розвиток та підтримку.
Як будь-яке наукове товариство, НТСАЛНУ ставить перед собою низку завдань, зокрема:
формування умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів і аспірантів;
допомога в забезпеченні глибокого вивчення й освоєння дисциплін навчального плану;
оволодіння сучасною методикою і навичками проведення самостійних наукових досліджень;
оволодіння формами організації та проведення наукових досліджень;
організація роботи студентів та аспірантів, у науковому житті Університету та поза ним;
організація наукових конференцій студентів, аспірантів і молодих учених;
сприяння розвитку співробітництва студентів та аспірантів різних вищих навчальних закладів;
пошук та підтримка талановитих дослідників серед студентів та аспірантів Університету, надання їм усебічної допомоги;
інформаційна діяльність з питань науки.
 24 травня буде затверджено положення про НТСАЛНУ та обговорено план роботи на 2011 рік.
Докладну інформацію про діяльність НТСАЛНУ оперативно висвітлюватимуть на сайті Студентського уряду.

Уляна Барановська,
Студентська інформаційна мережа
Фото Юлії Гриценко

Категорія: №5, травень 2011 р.