Шановні студенти, аспіранти, науково-педагогічні працівники та співробітники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Прийміть щиросердечні вітання з новорічними та Різдвяними святами – найсвітлішими та найрадіснішими днями, що несуть нам віру у власні сили, надії на кращі часи та світле майбутнє.

Різдво – це символ нового життя, мудрості, оптимізму, підкорення нових вершин. Це уособлення добра, віри, чистоти, вічності та неперервності людського буття, що помножує найкращі традиції українського народу.

Тож нехай Різдвяна зірка осяє Ваші серця чистим світлом вічних чеснот і цінностей, а Вифлеємський вогонь у цю холодну пору зневіри та сумнівів зігріє ваші душі, запалить у них світло надії, віри та впевненості в зав­траш­ньому дні.

Міцного Вам здоров’я, щастя, достатку, любові і злагоди у ваших оселях.

Гучної коляди, смачної куті та щасливого Нового року!

Профком студентів і Студентський уряд
ЛНУ ім. Івана Франка

Категорія: №9, грудень 2012 р.