Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, з якими співпрацює Університет!

Сердечно вітаю Вас із прийдешніми святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

Кожна українська сім’я, дотримуючись вікових родинних звичаїв, очікує початку Нового року, що приносить радість і любов, символізуючи життя й відродження. У ці дні ми переосмислюємо рік, що минає, з надією, світлими помислами та добрими намірами будуємо плани на майбутнє.

Традиційні новорічні й Різдвяні свята українців консолідують націю в єдину родину. Тож нехай прийдешній рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Зичу Вам, аби родинне тепло щедро зігрівало Ваші домівки, а серця наповнилися радістю й різдвяним світлом.

Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, добра, і нехай священний дух українських традицій нікого не залишає байдужим!

Ректор Іван Вакарчук

Категорія: №9, грудень 2012 р.