Благодійний концерт «Мистецтво заради добра»

11 грудня 2012 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся благодійний концерт «Мистецтво заради добра», проведення якого вже стало гарною традицією для нашого Університету. Головною метою заходу є збір коштів для Підкамінської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Сьогодні вона стала домівкою для 112 дітей. Більше того, школа-інтернат є єдиним закладом у Львівській області, де учні з вадами слуху отримують повну середню освіту і професійну підготовку.

Відкрила концерт випускниця юридичного факультету Університету, співачка з унікальним голосом Марія Крумшин (Мія), яка, окрім виконання музичних композицій, побажала присутнім завжди залишатися щасливими й робити добро.

Багатий Університет і власними талантами, які впродовж року творять науку, а з нагоди благодійної акції продемонстрували гостям свої «приховані» здібності. Відтак, на сцені виступили: лаборант кафедри фізичної та колоїдної хімії Андрій Крупак та, аспірант кафедри органічної хімії Андрій Бригас; чоловічий вокальний ансамбль «Сонорес»; декан механіко-математичного факультету, професор Михайло Зарічний; асистент кафедри українського прикладного мовознавства Леся Гарасим і лаборант кафедри української літератури імені акад. М. Возняка Ольга Тимків;танцювальний колектив «Fantasy»; музичний гурт «Schmetterling»; фольклор­ний гурт «Барва»; асистент кафедри германістики факультету іноземних мов Оксана Шаряк і студент факультету культури та мистецтв Євгеній Павленко. Гумористичниий номер про життя студентів-туристів показали «Вар’яти»-студенти географічного факультету.

Спеціальним гостем благодійної акції став скрипаль-віртуоз, суперфіналіст телевізійного шоу «Україна має талант», рекордсмен України Олександр Божик, який вже не вперше виступає у Львівському університеті. Олександр продемонстрував неперевершену гру на скрипці. Варто зазначити, що віртуоз грає на чотирьох скрипках одночасно! Цікаво було спостерігати й за тим, як Олександр Божик навчав гри на скрипці присутніх у залі.

Під час вечора організатори свята – аспірант кафедри української літератури імені акад. М. Возняка Руслан Пірус, аспірант кафедри ботаніки Ірина Більська й асистент кафедри українського прикладного мовознавства Роксолана Галецька провели благодійний аукціон художніх робіт вихованців Підкамінської спецшколи-інтернату й зібрали близько трьох тисяч гривень.

Юлія Гриценко,
редактор Прес-центру
Фото Олега Гордійчука

Категорія: №9, грудень 2012 р.