Нікотин на вітамін

У рамках «Тижня здоров’я», що тривав із 18 по 24 березня, студенти організували загальноуніверситетську акцію «Міняй нікотин на вітамін». Мета заходу –  пропаганда здорового способу життя. Цигарки міняли на більш корисний продукт для організму – яблуко. Волонтерами  акції на факультеті журналістики стали першокурсниці  Діана Кузьмич і Юлія Сивак. Під час перерв дівчата переконували курців викинути цигарку до банки, яку завбачливо носили зі собою, а в обмін на цигарку давали смачне яблуко. «Мотивувати відмову від куріння таким способом дуже ефективно та навіть кумедно. Нехай у курців буде на одну цигарку менше, зате вітамінів додасться.  Такі «обміни» дають користь, і, напевно, хтось все ж таки задумається, що краще з’їсти корисний фрукт, ніж себе  отруювати», – зізнаються студентки, які від перебігу акції отримали позитивні враження. Сподіваємось, що такі заходи стануть традицією на нашому факультеті.

До речі, яблука приносять велику користь людському організмові. Їх споживання  очищує кров, виводить шкідливі речовини, нормалізує травлення. А також додає сил, енергії  і допомагає боротися  із сонливістю, що так необхідно та важливо для студента.

Юлія ДЕВДА, студентка 1 курсу
факультету журналістики