Cрібло Універсіади

5–7 березня 2013 року в басейні спорткомплексу Університету відбулася Універсіада Львівщини з плавання.

Ці змагання були найбільш представницькими за складом. Збірні команди 10 ВНЗ Львівщини, загальною чисельністю понад 150 осіб, виборювали призові місця на 15 змагальних дистанціях.

Незаперечними лідерами командного заліку стали плавці Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК). Боротьба за командне срібло та бронзу точилась між збірними командами нашого Університету та спортсменами Національного університету “Львівська Політехніка”. Завдяки вдалому виступу “слабкої” статі нашої команди, а власне, срібному дублю дівчат в естафетному плаванні, нашій збірній вдалось вибороти друге загальнокомандне місце.

Загалом наші плавці посіли 21 призове місце і вибороли: 2 золоті, 9 срібних та 10 бронзових медалей.

Чемпіонами та призерами Універсіади стали студенти:

Зевако Дарина (ф-т електроніки) – 1 золота, 2 срібні нагороди;

Семенюк Іванна (ф-т іноз. мов) – 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова нагороди;

Замківська Вікторія (геолог. ф-т) – 3 срібні нагороди;

Фурманюк Тетяна (фізичний ф-т) – 2 срібні, 1 бронзова нагороди;

Яківчик Христина (ф-т іноз.мов) – бронзова медаль;

Дудко Анна (економ. ф-т) – бронзова медаль;

Кравченко Богдан (ф-т міжнар. відн.) – 3 срібні нагороди;

Марущак Остап (ф-т міжнар. відн.) – 2 бронзові нагороди;

Полохайло Максим (юрид. ф-т) – бронзова медаль;

Чернуха Юрій (ф-т прикл. матем.) – бронзова медаль;

Корнат Олег (юрид. ф-т) – бронзова медаль;

Потапчук Дмитро (фізичний ф-т) – бронзова медаль.

Успішним виступом на Універсіаді з плавання не завершується підготовка нашої команди, попереду – відповідальні старти, де наші плавці відстоюватимуть честь кожен свого факультету на Спартакіаді ЛНУ, а також готуватимуться до Всеукраїнської Універсіади з плавання.

Вітаємо з успішним виступом студентів-плавців, а також тренерів – Сіренко Роману Романівну, Козакову Тетяну Вячеславівну та Горєва Юрія Петровича! Бажаємо нашим плавцям нових перемог і рекордів!

Віра ФРАНКОВИЧ