Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Великодніми святами!

У час Христового Воскресіння кожен із нас замислюється над вічними цінностями християнської моралі. З настанням Великодня оновлюється природа й усі людські надії та сподівання на добру долю.

Нехай ці світлі свята принесуть любов у Ваші родини, щирість і добро у взаємини, сповнюють Ваші серця радістю, дарують гармонію зі світом і собою.

Бажаю кожному з Вас Божого захисту, здоров’я, добробуту, духовного відродження та злагоди задля зміцнення духу української нації і ствердження Української Держави.

Ректор Іван Вакарчук