Вітаємо з перемогою!

Головою Студентської ради факультету журналістики обрали студента третього курсу Івана Пикуса, який отримав більшість делегатських голосів. Балотувався на посаду голови ще один кандидат – студент другого курсу Назар Міліневич. Окрім того, на звітно-виборчій конференції Студентської ради факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка обрали членів Вченої ради та одного члена трудового колективу. Екс-голова Студентської ради Юлія Неділько прозвітувала про рік своєї діяльності й подякувала команді за допомогу. Перед студентами виступили заступник декана факультету журналістики з навчальної роботи Ігор Лубкович, голова Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Яцикович та його перший заступник Тарас Косцьов’ят.

Юлія Гриценко

Категорія: №4, квітень 2011 р.