Шаховий клуб

Шаховий Клуб створений з метою розвитку цього виду спорту в Університеті та Львівському регіоні, підвищення спортивної майстерності шахістів, розширення культурно-виховної ролі шахів та піднесення масового шахового руху.
Клуб організовує та проводить разом з іншими організаціями турніри різних рівнів, у тому числі й міжнародні. Члени Клубу ведуть активну шахово-просвітницьку діяльність, сприяють розробці та впровадженню в життя українських шахових термінів, видавництву спеціальної шахової літератури.
Членство в Клубі може бути колективним чи індивідуальним. Пріоритети мають працівники та студенти Університету, майстри спорту України, міжнародні гросмейстери з шахів.

Адреса: вул. О. Фредра, 1.

Категорія: Першокурсник-2013