Інформаційно-аналітичний часопис “Каменяр”

Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка “Каменяр” – одне з найповажніших за віком з-поміж ана­логічних видань ВНЗ України; у січні 2008 р. виповнилося 60 років від часу створення газети.
Мета – інформувати студентів, викладачів і працівників Університету про новини Університету, освітні, наукові та творчі досягнення працівників і студентів, діяльність студентських громадських організацій, адміністрації, студентське дозвілля. Запрошуємо до творчої співпраці студентів усіх факультетів і коледжів, чекаємо на статті, фотографії та інформацію, яка може зацікавити академічну спільноту Універси­тету.

Адреса:
вул. Університетська, 1, к. 221a.
Телефон: 239-45-04.
Е-mail: kameniar@lnu.edu.ua.