Фізичне виховання й спорт в Університеті

Яскраве свідчення постійної турботи про здоров’я студентів Університету – чудовий навчально-спортивний комплекс, розташований у парковій зоні Погулянки у Львові. До комплексу входять: стадіон із легкоатлетичними секторами та ігровими майданчиками; спортивний комплекс із двома ігровими спортивними залами, залами боксу, греко-римської боротьби, карате-до, атлетичної і ритмічної гімнастики, шейпінгу, лікувальної фізкультури; кіноаудиторія.
У студентських гуртожитках № 2 і 3 є спортивні кімнати, обладнані тренажерами та спортивним інвентарем. Упродовж навчання в Університеті студенти можуть займатися у 45‑ти групах спортивного вдосконалення із 30-ти видів спорту під керівництвом професійних тренерів-викладачів:
Боротьба дзюдо, самбо (чол., жін.) – Туваков А. М.
Карате-до (гр. початк., старша гр.) – Яремчук Ю. Я.
Боротьба греко-римська – Лапуць Я. С.
Бокс – Кичма Р. С.
Баскетбол (чол.) – Матула С. С.
Баскетбол (жін.) – Сісін О. Д.
Волейбол (чол.) – Стрельченко В. В.
Волейбол (жін.) – Лисак Н. В.
Футбол – Можаровський Ю. А..
Міні-футбол (чол.) – Цибульський М. В.
Міні-футбол (жін.) – Щепанський Ю. Я.
Бадмінтон – Мудра В. В.
Теніс настільний – Бенцак Р. Н.
Лижні перегони – Кайдан С. М.
Спортивна аеробіка – Стрепко Н. Ф., Куречко Г. П.
Фітнес-аеробіка – Хома С. П.
Оздоровча аеробіка – Лідовська Т. Г.
Оздоровча гімнастика з елементами шейпінгу – ­Сіренко Р. Р., Левків Л. В.
Легка атлетика – Вітер Т. М., Кроншталь Г. С.
Важка атлетика – Зубков С. П.
Гирьовий спорт – Галевич О. В., Зубков С. П.
Пауерліфтинг, армрестлінг – Породько І. М.
Шахи – Попович С. І.
Туризм – Стефанишин Н. І.
Спортивне орієнтування – Мудра В. В.
Гандбол – Заїка Р. В. (чол.), Покотило Л. І.(жін.)
Стрільба з лука – Тимкович І. В.
Кікбоксинг, рукопаш-гопак – Кукурудзяк І. В.
Фехтування – Бусол А. В.
Плавання – Сіренко Р. Р., Козакова Т. В.

Важлива форма організації фізичного виховання студентів – позанавчальні фізкультурно-спортивні заходи. Кафедра фізичного виховання і спорту та Спортивний клуб щороку проводять студентську Спартакіаду серед факультетів Університету з 15-ти видів спорту. Збірні команди Університету беруть участь у студентській Універсіаді серед вищих навчальних закладів Львівщини, де в комплексному заліку часто посідають призові місця. Найуспішніше виступають команди Університету з дзюдо, самбо, карате-до, шахів, бадмінтону, пауерліфтингу, баскетболу, гандболу, плавання, волейболу.
Кафедра фізичного виховання і спорту:
вул. Черемшини, 31.
Тел.: 276-83-65, 276-83-68.
Веб-сторінка: www.lnu.edu.ua

Басейн у навчально-спортивному комплексі Університету

Упродовж навчання всі студенти матимуть змогу оволодіти початковими навиками з плавання. На базі навчально-спортивного комплексу ЛНУ ім. Івана Франка діє басейн, де кожен студент може навчитися плавати в межах навчальної програми з дисципліни “Фізичне виховання”. Для охочих із відповідним рівнем майстерності та бажанням вдосконалити свої навички басейн функціонує у позанавчальний час у межах дисципліни “Спортивне удосконалення”.
Також усі студенти та викладачі Університету можуть придбати абонементи для приємного та корисного дозвілля в університетському басейні.
Телефон для довідок: 276-83-67.

Категорія: Першокурсник-2013