Міжнародні об’єкти Університету – національне надбання України

• Фонд рукописних, стародрукованих і рідкісних книг Наукової бібліотеки Університету (бібліотека створена 1608 р.).Веб-сторінка: www.lnu.edu.ua/Subdivisions/PROPERTY/biblio/biblio_ukr.htm
  • Науково-дослідний комплекс апаратури для вивчення штучних небесних тіл ближнього космосу Астрономічної обсерваторії Університету (обсерваторія створена 1769 р.).
    Веб-сторінка: www.lnu.edu.ua/Subdivisions/PROPERTY/astro/astro_ukr.htm
  • Гербарій (створений 1783 р.).
    Веб-сторінка: bioweb.lnu.edu.ua/herbarium
  • Колекція тропічних і субтропічних рослин Ботанічного саду (Ботсад створений 1852 р.).
    Веб-сторінка: bioweb.lnu.edu.ua/botsad
  • Наукові фонди та музейна експозиція Зоологічного музею (музей створений 1823 р.).
    Веб-сторінка: zoomus.lviv.ua
  • Колекція культур мікроорганізмів – продуцентів антибіотиків (створена 1995 р.).
    Веб-сторінка: lv-microbcollect.lviv.ua

Категорія: Першокурсник-2013